PLAN ZAJĘĆ MDP

kliknij na obrazek aby go powiększyć

PLAN ZAJĘĆ MDP

WYCIECZKA DO POLEDNA

ZWIEDZANIE WYSTAWY EDUKACYJNO-PRZYRODNICZEJ

kliknij na zdjecie aby uruchomić galerię

MDP 2015

Julia Pawelska, Zuzanna Flisek, Natalia Maguda, Oliwia Kruczkowska, Maxima Graczykowska, Marta Zaborowska, Katarzyna Raguza, Izabela Bień, Michał Raguza, Grzegorz Raguza, Łukasz Kruczyński, Kacper Meger, Marin Gerke, Szymon Dembiński, Łukasz Meger, Aleksander Poliwodziński, Jakub Sarnowski, Hubert Banaś.

kliknij na zdjęcie aby powiększyć

MDP

Drużyna funkcjonuje od 2004 roku. Opiekunami są Rafał Żochowski i Tobiasz Arczyński. Nasza MDP brała udział w czterech Zlotach Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych w Pile Młyn. Jak również co roku w obozach wypoczynkowych w Unieściu jak i w Pile Młyn.
Młodzież z Przysierska od 2006 corocznie startowała w Wojewódzkich Zawodach Sportowo Pożarniczych wg regulaminu CTIF odpowiednio plasując się w drugiej i trzeciej dziesiątce.
Czynnie bierze udział w życiu OSP pomagając w roznoszeniu kalendarzy, szkoleniach ratownictwa medycznego, pracach porządkowych itp.
Z naszej MDP dwóch człownków Tomasz Molus oraz Piotr Zarzecki zasiliło szeregi OSP ponieważ ukończyli 18 lat i odpowiednio kończą szkolenie szeregowców OSP.

MDP
Chłopcy z MDP: Mateusz Kruk, Tomasz Kruk, Adam Ciara, Patryk Jóźwik, Szymon Wróbel, Waldemar Sokołowski, Łukasz Sokołowski, Patryk Jackowski, Michał Gierszewski, Szymon Graczykowski, Wojciech Bień, Tomasz Molus, Piotr Zarzecki.

MDP
Dziewczęta z MDP: Marta Maliszewska, Anna Maliszewska, Anna Jurkiewicz, Małgorzata Arczyńska, Adriana Andrysiak, Marta Kempińska, Oliwia Kempińska, Wanda Stankiewicz, Agnieszka Kuchmistrz, Monika Michalak.